fbpx
Google Adwords Danışmanlığı

Google Adwords Danışmanlığı

İşletmeniz eğer ki Google de yer almıyorsa üst safhalarda tutunabilmesi alacağınız profesyonel destekle birlikte oldukça kolay olmaya başlayacaktır. Dünyanın en büyük arama motorlarında yer alan sitelerin tıklama başına maliyet için en çok aranılan kelimelerle sitenizin Google üst sıralarında ücretli olarak belirmesini sağlayan önemli bir araçtır diyebiliriz. Google Adwords üstelik bütçenize bakılmaksızın her ne olursa olsun Google üst sıralarında çıkmanızda basamak görevi gören bir sistemdir.

Fakat reklam verebilmeniz içinde ilk olarak reklam için belirlediğiniz anahtar kelimeleri seçmeli ve ardından da bu anahtar kelimelere de her tıklama için vermek istediğiniz en yüksek tutarı da bu sayede belirlemeye çalışırsınız. Eğer ki kullanıcı reklamınızı görüp tıkladığı andan itibaren ise ücretlendirilme durumu gerçekleşir. Üstelik Google sizden hiçbir şekilde reklamlarınızı görüntülemeniz adına herhangi bir fiyat talebinde bulunmaz. Ödemenizi yalnızca tıklama başına gerçekleştirebilirsiniz.

Şirketler sonuç getiren reklamlar ile büyür.

İster pazara yeni giren bir yeni girişim sahibi olun isterseniz yeni pazarlara açılan uluslarası şirket. Pazarlama hedeflerinize uygun reklam modelleri ile işinizi büyütün.

Diğer Hizmetlerim

Bana Projenizden Bahsedin

Ücretsiz Web Sitesi
Analiz Formu

Bu ücretsiz web sitesi analizi ile sitenizin durumu hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz. Rapor; web sitesinin barındırdığı teknik hataları, arama motorları ile olan uyumluluğu ve diğer konularda bilgiler içerecek. Yapmanız gereken tek şey formu doldurup, “Gönder” butonuna basmak…  O zaman hadi başlayalım!