fbpx
Sosyal Medya Danışmanlığı

Sosyal Medya Danışmanlığı

Sektör, bir aylık sertifika programlarından mezun, sosyal medya uzmanı olduğundan emin ama reklam panelini hiç görmemiş yüzlerce sözde sosyal medya uzmanı ile dolu. Maalesef siz de bunların arasından seçim yapmak zorundasınız. Hayır! Durun! Ben varım…

Sosyal medya; kişilerin ya da markaların hedef kitlesine kendini özgürce anlatabildiği ve düşüncesini ifade edebildiği paylaşım platformlarıdır. Günümüzde mobil cihazların kullanım oranının ve özelliklerinin artmasıyla birlikte sosyal medya herkesin sürekli olarak kullandığı birer iletişim mecrası haline gelmiştir.

Aydında Sosyal Medyada Uzmanı arıyorsanız? Uzun yıllar boyunca elde ettiği deneyim ve uzmanlığı birlikte sosyal medya mecralarında çalıştığı marka ve çözüm ortaklarına en etkili iletişim hizmetini sağlarım. Aralarında birçok markanın da bulunduğu müşteri portföyüne Sosyal Medya Reklamları, Raporlama, Kampanya Yönetimi, İçerik Pazarlama, Anlık Moderasyon, Organik Erişimi Arttırma ve Animasyon Çalışmaları gibi hizmetleri sağlıyorum.

Hedef kitleniz aktif ve etkili sosyal medya yönetimi ile markanızı takipte kalır.

Benim ile hedef kitlenize en etkili yoldan ulaşmaya hazır mısınız?

Diğer Hizmetlerim

Bana Projenizden Bahsedin

Ücretsiz Web Sitesi
Analiz Formu

Bu ücretsiz web sitesi analizi ile sitenizin durumu hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz. Rapor; web sitesinin barındırdığı teknik hataları, arama motorları ile olan uyumluluğu ve diğer konularda bilgiler içerecek. Yapmanız gereken tek şey formu doldurup, “Gönder” butonuna basmak…  O zaman hadi başlayalım!