fbpx
Tanıtım Filmi ve Animasyon

Tanıtım Filmi ve Animasyon

Günümüzde videoların çekilmesinin ardından işlenmesi sürecine ise Prodüksiyon Firmalara özel yapılan video çalışmalarına ise Tanıtım Filmi  adı verilir. Gerek normal gerekse de endüstriyel çekimlerde ortamın mutlaka çekime uygun olması da gerekir. Özellikle endüstriyel çekimlerde daha etkili bir ışıklandırmanın ve ortamın çekime uygunluğu göz önünde bulundurulması gereken en önemli unsurlarında başında yer almaktadır. Aynı zamanda dikkat edilmesi ve bilinmesi gereken unsurların başında da video animasyonları yer alır.

“Bırakın İzlesinler”

Markanızı, stratejinize göre en doğru şekilde yansıtacak yaratıcı fikirler geliştirip, Ürün Tanıtım Filmi, Kurumsal Tanıtım Filmi Çekimi, Fabrika Tanıtım Filmi, 3D Animasyon, 2D Animasyon, Kurumsal Fotoğraf Çekimi, Ürün Fotoğraf Çekimi, 3D Modellemenin yanı sıra, Seslendirme, After Effect Animasyonları hazırlıyorum.

Diğer Hizmetlerim

Bana Projenizden Bahsedin

Ücretsiz Web Sitesi
Analiz Formu

Bu ücretsiz web sitesi analizi ile sitenizin durumu hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz. Rapor; web sitesinin barındırdığı teknik hataları, arama motorları ile olan uyumluluğu ve diğer konularda bilgiler içerecek. Yapmanız gereken tek şey formu doldurup, “Gönder” butonuna basmak…  O zaman hadi başlayalım!