fbpx
Hakkımda

Hakkımda

Özgür Çakırca Kimdir?

Merhaba, 15 yıldır profesyonel olarak grafik tasarımla uğraşıyorum. Başlıca web tasarım, kurumsal kimlik oluşturulması, sosyal medya reklamcılığı, video kurgu montaj, 3 boyutlu görselleştirme konularında bilgiye sahip ve bu alanda çalışmaktayım tasarımın her alanında hizmet üretmekteyim, markanıza değer katacak djital projeleri birlikte imza atacağımıza eminim.

Hizmet verdiğim markaların ürün ya da hizmetini dijital dünya üzerinde, A’dan Z’ye internet sitesini, fotoğraflarını, videolarını, reklamlarını ve sosyal medya hesaplarını kullanarak tüm Türkiye’nin tanıyacağı hale getiriyorum.

Özgür Çakırca yeni nesil pazarlama anlayışıyla iletişiminizi güçlendirerek gelirinizi arttırmak için size yardımcı olur. Markanızın ihtiyacı olan dijital analizi gerçekleştirir ve size uygun alanlardaki görünümünüzü arttırarak değer ve prestij katarım.

Markanız için kurumsal sosyal medya sayfalarının yönetimini üstlenir, hedef kitlenize sosyal medyadan ulaşır ve markanızın takip edilmesini sağlarım. Hedef kitlenizi sadık takipçilere dönüştürür, dijital dünyanın sonsuz imkanları ile birleştirerek ölçülebilir farklar yaratırım.

Diğer Hizmetlerim

Bana Projenizden Bahsedin

Ücretsiz Web Sitesi
Analiz Formu

Bu ücretsiz web sitesi analizi ile sitenizin durumu hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz. Rapor; web sitesinin barındırdığı teknik hataları, arama motorları ile olan uyumluluğu ve diğer konularda bilgiler içerecek. Yapmanız gereken tek şey formu doldurup, “Gönder” butonuna basmak…  O zaman hadi başlayalım!