fbpx
Close

14 Aralık 2019

Aydında Profesyonel Fotoğraf Çekimi ve Süreç

Aydın’da geleneksel ve baskılı reklam süreçleri dijital platformların da devreye girmesiyle Aydın’lı firmalar ve markalar için rekabet yeni bir boyut kazanmış oldu. Görsellik her zamankinden daha fazla önem kazandı. Profesyonel tasarımlara kaynak oluşturan fotoğrafın daha profesyonelce çekilmiş ve hazırlanmış olması firmanın / markanın kurumsal yüzünün kalitesinin bir göstergesi oluyor.

Özellikle sosyal medya, web sitesi, e-ticaret için profesyonelce çekilmiş fotoğraflar marka bilinirliliğini ve kullanıcı etkileşimini büyük ölçüde artırıyor. Eğer bir e-ticaret sitesine sahipseniz bu etki daha da önem kazanıyor.

Nasıl Çalışıyorum?

İsterseniz iş yerinize kurduğum portatif stüdyoda, isterseniz stüdyomda ürünlerinizin fotoğraf çekimini gerçekleştiriyor. Fotoğraf Çekimi tamamlandıktan sonra her onaydan geçen fotoğrafları dekupe ederek, renk ayrımını yapıyor, arzu ederseniz fotoğraflar üzerinde hiç bir işlemden geçirmeden de teslimini yapıyorum.

İş Süreci Nasıl Gerçekleşiyor?

  • Görüşme: Benimle iletişime geçerek, fotoğraf çekim süreciyle ilgili ayrıntılı bir görüşme gerçekleştirir.
  • Sunum: Toplanan bilgiler derlenir. Daha sonra fotoğraf çekiminin hangi ekipmanla yapılacağı müşteriyle paylaşılır.
  • Onay: Müşteri değerlendirmesinin ardından proje onayı gerçekleşir ve operasyon aşamasına geçilir.
  • Fotoğraf Çekimi: Müşteri tarafından onaylanan plan dahilinde fotoğraf çekimi gerçekleştirilir.
  • İşleme: Çekilen fotoğraflar renk kalibrasyonu ve isteğe göre dekupe edilir ve müşterimizin tercihine sunulur.
  • Teslim: Yapılan fotoğraf çekimleri müşteriye USB, DVD, FTP ya da diğer depolama seçenekleri ile teslim edilerek hizmet tamamlanır.

Siz de ürün veya hizmet Fotoğraf Çekimlerini” tarafımdan yararlanarak hazırlayabilir ve hedef kitlenize etkin biçimde ulaşabilirsiniz.

Ücretsiz Web Sitesi
Analiz Formu

Bu ücretsiz web sitesi analizi ile sitenizin durumu hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz. Rapor; web sitesinin barındırdığı teknik hataları, arama motorları ile olan uyumluluğu ve diğer konularda bilgiler içerecek. Yapmanız gereken tek şey formu doldurup, “Gönder” butonuna basmak…  O zaman hadi başlayalım!