Aydın’da geleneksel ve baskılı reklam süreçleri dijital platformların da devreye girmesiyle Aydın’lı firmalar ve markalar için rekabet yeni bir boyut kazanmış oldu. Görsellik her zamankinden daha fazla önem kazandı. Profesyonel tasarımlara kaynak oluşturan fotoğrafın daha profesyonelce çekilmiş ve hazırlanmış olması firmanın / markanın kurumsal yüzünün kalitesinin bir göstergesi oluyor.

Özellikle sosyal medya, web sitesi, e-ticaret için profesyonelce çekilmiş fotoğraflar marka bilinirliliğini ve kullanıcı etkileşimini büyük ölçüde artırıyor. Eğer bir e-ticaret sitesine sahipseniz bu etki daha da önem kazanıyor.

Nasıl Çalışıyorum?

İsterseniz iş yerinize kurduğum portatif stüdyoda, isterseniz stüdyomda ürünlerinizin fotoğraf çekimini gerçekleştiriyor. Fotoğraf Çekimi tamamlandıktan sonra her onaydan geçen fotoğrafları dekupe ederek, renk ayrımını yapıyor, arzu ederseniz fotoğraflar üzerinde hiç bir işlemden geçirmeden de teslimini yapıyorum.

İş Süreci Nasıl Gerçekleşiyor?

Siz de ürün veya hizmet Fotoğraf Çekimlerini” tarafımdan yararlanarak hazırlayabilir ve hedef kitlenize etkin biçimde ulaşabilirsiniz.